Tlačiar - flexo - tlač samolepiacich etikiet

left
right
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
1000 €
Dátum nástupu:
ihneď
Lokalita:
Bratislavský kraj
Miesto výkonu práce:
Bratislava
Pracovná oblasť:
Tlačiar
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk
Jazykové znalosti – úroveň:
pokročilý C1
Druh pracovného pomeru:
Plný úväzok
Požadované vzdelanie:
Stredoškolské s maturitou
Vysokoškolské I. stupňa

Základným predmetom podnikania spoločnosti ETIS Slovakia, a.s. je výroba a predaj samolepiacich etikiet (polygrafická výroba). Firma sa presadzuje na slovenskom trhu a tiež v regióne strednej Európy kvalitnými produktami a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.

Čo bude Vašou prácou?:

Náplň (druh) práce
- obsluha tlačového stroja, tlač samolepiacich etikiet - flexo, kníhtlač,
- zabezpečenie kvality a kvantity tlače v zmysle technologických postupov,
- zodpovednosť za nastavenie a priebežnú kontrolu tlače,
- hospodárenie s materiálom a nástrojmi.

Pracovné miesto vhodné aj pre
absolventa

Pracovné podmienky
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno

Čo Vám ponúkame?:

Ponúkané výhody
- dlhodobý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti,
- možnosť odborného a profesijného rastu,
- príspevok na stravu,
- záujemcom mimo Bratislavy a okolia vieme zabezpečiť ubytovanie.
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Čo požadujeme?:

Požadované vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore tlačiar na polygrafických strojoch
Dĺžka praxe
aspoň 2 roky
Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
manuálna zručnosť
Cudzie jazyky:
slovenský - vysoká: C1 a C2
Počítače:
Open Office - elementárna
Ďalšie požiadavky:
- na pozíciu uprednostňujeme kandidáta so vzdelaním v odbore polygrafia alebo praxou na pozícii tlačiar
- práca na zmeny
- chuť pracovať
- zodpovednosť
- flexibilita

Osobnostné predpoklady
precíznosť (presnosť)

Iné znalosti:
OpenOffice.org Draw