Predavač/ka

ASAP
Lokalita:
Ilava
Miesto výkonu práce:
Dubnica nad Váhom
Pracovná oblasť:
Predavač
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk
Jazykové znalosti – úroveň:
úplný začiatočník A1
Vodičský preukaz:
B
Druh pracovného pomeru:
Plný úväzok
Požadované vzdelanie:
Stredoškolské s maturitou
Vysokoškolské I. stupňa

Mzda: 696€
Dátum nástupu: ASAP
Miesto výkonu práce: Dubnica nad Váhom
Pracovná oblasť: Predavač/ka
Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Požadované vzdelanie: Stredoškolské bez maturity

Čo bude Vašou prácou?:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Obsluhovanie zákazníkov
- Vykladanie, vystavovanie, čistenie a označovanie tovaru
- Odporúčanie výrobkov, ktoré najlepšie spĺňajú potreby zákazníka
- Sledovanie stavu zásob tovaru v predajni
- Komunikovať aj so zákazníkmi, ktorí preferujú komunikáciu po telefóne, alebo e-mailom.
- Príprava objednávok, ktoré si zákazníci objednajú cez e-shop

Čo Vám ponúkame?:

- Kreatívna práca s tovarom najvyššej kvality
- Práca v stabilnej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Ročné bonusy
- jednozmenná pracovná doba

Čo požadujeme?:

Zaujímaš sa o obchod ?
Zvládaš základnú užívateľskú znalosť PC
Si komunikatívny dokážeš udržať emócie na uzde
Situácie riešiš s pozitívnym nábojom a asertivitou
Máš tímového ducha, pretože u nás pracujeme ako tím
Skúsenosti z predajne, alebo zákazníckeho servisu sú rozhodne výhodou, nie sú podmienkou.
Znalosť fakturácie výhodou, nie podmienkou.