Obchodný zástupca Franchise pre región Bratislava a okolie

left
right
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
900 €
Dátum nástupu:
ihneď
Lokalita:
Bratislavský kraj
Miesto výkonu práce:
Bratislava
Pracovná oblasť:
Obchodný zástupca
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk
Jazykové znalosti – úroveň:
pokročilý C1
Vodičský preukaz:
B
Druh pracovného pomeru:
Plný úväzok
Požadované vzdelanie:
Stredoškolské s maturitou
Študent
Vysokoškolské I. stupňa

MINIT SLOVAKIA, s.r.o. je najväčším výrobcom a predajcom mrazených pekárenských výrobkov na Slovensku, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov v strednej Európe. Sme tvorcami pekárenských zážitkov - MINIT je značkou pre všetkých ľudí, ktorí si chcú pre seba alebo pre svojich blízkych urobiť bežný deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení skutočný ľudský charakter, nadšenie, energiu a spolupatričnosť, teda všetky tie hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Čo bude Vašou prácou?:

Náplň (druh) práce
- Starostlivosť o existujúcich franchise partnerov vo zverenom regióne
- Vyhľadávanie nových zákazníkov v pridelenom regióne, akvizícia nových franchise partnerov
- Zaškolenie franchise zamestnancov (komunikácia so zákazníkmi, aktívny predaj, vystavenie POS materiálov)
- Monitoring trhu / konkurencie
- Spracovávanie návrhov resp. podkladov na podpis zmlúv s novými partnermi
- Zisťovanie a analýza potrieb zmluvných aj potenciálnych partnerov
- Zabezpečenie aktuálnych informácií a marketingových materiálov pre partnerov
- Vykonávanie servisu, kontroly produktu a zaškolenie prevádzkovateľa
- Spracovávanie pravidelných záznamov o svojej činnosti a stave v regióne

Čo Vám ponúkame?:

Ponúkané výhody
- Zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- Služobné auto, mobilný telefón
- Zľava na produkty firmy
- Provízie, vianočný bonus, náborový bonus
- Príspevok na kultúru, šport, voľný čas a zdravie
- Možnosť byť súčasťou úspešného, dynamického tímu
- Priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady
- Práca s kvalitnými produktami
- Priateľská a otvorená atmosféra

Čo požadujeme?:

Požadované vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Dĺžka praxe
aspoň 3 roky
Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
Skupina B
Cudzie jazyky:
slovenský - vysoká: C1 a C2
Počítače:
Microsoft Excel - pokročilá
Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Outlook - pokročilá
Ďalšie požiadavky:
- Prax v potravinárskom FMCG segmente (napr. obchodný zástupca, rozvojový manažér)
- Zodpovednosť
- Ochota cestovať vo zverenom regióne
- Proklientsky prístup
- Orientácia na výsledok a ciele spoločnosti
- Výborné predajné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- Schopnosť pracovať v tíme
- Motivácia pre prácu obchodného zástupcu a schopnosť motivovať a usmerňovať
- Vysoké pracovné nasadenie
- Organizačné schopnosti, flexibilita

Iné znalosti:
Microsoft Excel
Microsoft Outlook
Microsoft Word